Την Πέμπτη 14/03/2024 πραγματοποιήθηκε το αποκριάτικο πάρτι του συλλόγου μας στο Εθνικό Στάδιο Ιωαννίνων με τα χαμόγελα των αθλητών και αθλητριών μας να πλημμυρίζουν για ακόμη μια φορά το στάδιο. Λόγω της ανακατασκευής των διαδρόμων του σταδίου το πάρτι πραγματοποιήθηκε στην κερκίδα, γεγονός που δεν πτόησε τους μικρούς μας φίλους.
Αποκριάτικες στολές, παιχνίδια, φαγητό και μουσική ήταν αναπόσπαστο κομμάτι της εκδήλωσης με τα παιδιά των ακαδημιών του συλλόγου να δίνουν τον δικό τους ρυθμό και χαρακτήρα στην σημερινή ημέρα. Ο σύλλογος ευχαριστεί θερμά τους γονείς και φίλους που ενίσχυσαν τον μπουφέ με εδέσματα. Σας ευχόμαστε καλές απόκριες σε όλους!
Παράκατω φωτορεπορτάζ από τη σημερινή ημέρα:
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1741-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1742-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1743-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1744-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1745-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1746-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1747-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1748-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1749-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1750-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1751-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1752-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1753-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1754-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1755-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1756-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1757-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1758-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1759-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1760-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1761-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1762-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1763-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1764-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1765-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1766-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1767-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1768-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1769-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1770-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1771-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1772-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1773-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1774-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1775-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1776-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1777-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1778-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1779-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1780-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1781-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1782-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1783-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1784-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1785-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1786-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1787-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1788-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1789-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1790-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1791-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1792-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1793-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1794-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1795-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1796-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1799-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1802-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1803-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1804-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1805-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1806-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1807-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1808-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1809-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1810-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1811-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1812-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1813-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1814-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1815-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1816-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1817-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1818-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1819-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1820-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1821-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1822-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1823-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1824-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1826-1024x768.jpg)
![](https://www.ekadodoni.gr/wp-content/uploads/2024/03/101_1827-1024x768.jpg)